KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229423
nr 1522 9423
Bengt Ã…berg
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, Fåglar. Signerad. Olja på duk, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 69x60 cm
Bengt Åberg, svensk målare född 1941.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:04:30
2.000 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)